Monitoring

Systemy monitoringu to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań, umożliwiające zabezpieczenie terenu firmy lub prywatnej posesji poprzez umieszczenie w jej kluczowych miejscach kamer CCTV.

Oferujemy Państwu kompleksową instalację systemów monitoringu przeznaczoną do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.. Usługa przewiduje wszystkie potrzebne komponenty oraz materiały montażowe wraz z usługą instalacji i konfiguracją kamer przemysłowych. Po realizacji usługi klient otrzymuje gwarancję na zainstalowany system, z czasem reakcji na naprawę nie dłuższym niż 7 dni.

W trosce o jak najwyższą jakość usług współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami sprzętu do monitoringu. Tylko najwyższa rozdzielczość gwarantuje jakość, która pozwoli na czytanie tablic rejestracyjnych lub bezproblemowe rozpoznawanie twarzy z dużych odległości. Kamery FullHD umożliwiają wykonanie zbliżenia już po nagraniu materiału bez straty na jakości. Wysoka rozdzielczość gwarantuje również ostry i wyraźny obraz nocą w czasie gdy kamera pracuje w trybie IR – podczerwieni.